q22
q21
q1233

Сервис

 • Силни технички тим
  Силни технички тим
  Ние имаме силни технички тим во индустријата, со децении професионално искуство, одлично ниво дизајн, создавање на високо-квалитетни intelligentequipment висока ефикасност.
 • создавање намера
  создавање намера
  Компанијата користи напредна дизајн на системи и користењето на напредни ISO9001 2000 за управување со системот за управување со меѓународните квалитет.
 • одличен квалитет
  одличен квалитет
  Фирмата специјализира во производство на опрема со високи перформанси, силна техничка сила, силни можности за развој, добар технички услуги.

за нас

Foshan Сити богата со вода Jet технологија копродукции, Ltd основана во 2006 година и е во сопственост 11000㎡ фабрика која се наоѓа во Foshan, Кина. Нашата компанија е професионална високо-технолошкиот претпријатие специјализирано за развој, производство и продажба на производи на вода авион сечење индустрија и додатоци. Богата производи не само што се води во продажбата на домашниот пазар, но, исто така, се извезуваат во многу земји и региони, како што се: Индонезија, Малезија, Канада, Јужна Америка, Блискиот Исток, Југоисточна Азија итн Нашите клиенти се многу добро познати производители на вода авион опрема, даватели на услуги на опрема, трговци, големи претпријатијата за преработка и обработка на растенија итн богата компанија секогаш се концентрира на обезбедување на најдобрите производи и највисок квалитет по продажбата на услуги за клиентите. Секој производ е тестиран преку серија на професионални процес контрола на квалитетот.

Гледај Повеќе
 • 2006

  Компанијата е основана
 • 11000

  Fastory област
 • 8

  патенти
 • 29

  извезени земји

производи

За информации во врска со нашите производи и ценовникот Ве молиме оставете го вашиот е-мејл за нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

истрага за ценовникот

Сертификат

WhatsApp Онлајн Chat!