Q22
q21
q1233

shërbim

 • ekip të fortë teknik
  ekip të fortë teknik
  Ne kemi një ekip të fortë teknike në industrinë e, dekada e përvojës profesionale, nivelin e shkëlqyer të projektimit, duke krijuar një cilësi të lartë të lartë të efikasitetit intelligentequipment.
 • krijimi synimi
  krijimi synimi
  Kompania përdor sisteme të avancuara të projektimit dhe përdorimin e avancuar ISO9001 2000 të menaxhimit të menaxhimit të sistemit të cilësisë ndërkombëtare.
 • cilësi të shkëlqyeshme
  cilësi të shkëlqyeshme
  Kompania e specializuar në prodhimin e pajisjeve të lartë të performancës, forca e fortë teknike, aftësi të fortë të zhvillimit, shërbime të mira teknike.

rreth nesh

Foshan City Rich Water Jet Teknologjia Co, Ltd, themeluar në vitin 2006 dhe në pronësi 11000㎡ fabrikën e cila ndodhet në Foshan, Kinë. Kompania jonë është një ndërmarrje profesionale të teknologjisë e specializuar në zhvillimin, prodhimin dhe shitjet për produktet e industrisë prerja jet uji dhe pajisje. produkte të pasura nuk janë vetëm kryesor në shitjet e brendshme, por eksportohen edhe në shumë vende dhe rajone të tilla si: Indonezia, Malajzia, Kanada, Amerikën e Jugut, Lindja e Mesme, Azia Juglindore etj Klientët tanë janë shumë të mirë-njohur prodhuesit e pajisjeve jet e ujit, ofruesit e shërbimeve të pajisjeve, tregtarët, ndërmarrjet e përpunimit në shkallë të gjerë dhe përpunimit të bimëve etj kompania RICH gjithmonë përqendruar në ofrimin e prodhimeve më të mira dhe cilësi më të lartë pas shitjes shërbimi për klientët. Çdo produkt është testuar nëpërmjet një seri të procesit profesionale inspektimit të cilësisë.

shiko më shumë
 • 2006

  Kompania është themeluar
 • 11000

  Zona Fastory
 • 8

  patenta
 • 29

  vendet eksportohen

produktet

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores Ju lutemi të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

hetim për çmimore

certifikatë

WhatsApp Online Chat!